Najlepsze miejsce na urlop

Jakiś czas temu zdecydowaliśmy, że postawimy pensjonat. Posiadaliśmy środki finansowe ze sprzedaży dwóch domów, jakie odziedziczyłam, wskutek tego urodził się ów projekt. Początkowo małżonek okazał się być nieotwarty na to bowiem twierdził, że może to być drogie.

podróże
Lecz po kilku dniach razem zdecydowaliśmy o stworzeniu tegoż projektu. Zamieszkujemy w Białowieży w małej wsi. Chcieliśmy wytworzyć pensjonat relaksu dla wszystkich pragnących wyrwać się od powszednich problemów. Skutkiem tego kupiliśmy obszar na budowę w sąsiedztwie kompleksu leśnego. Wpierw pojechaliśmy do Getin Banku aby ubiegać się o zobowiązanie finansowe. Jak uzyskaliśmy pożyczkę zaczęliśmy pracę budowlane. W pierwszej chwili miały powstać pensjonat jak i również sześć drewnianych domków. Dodatkowo wykonaliśmy boiska i ładne ogrody.

Hotel stworzony był nadzwyczaj szybko

Dominującym tematem został apartament, w którym nocowaliby odwiedzający z różnych miast. Pragnęliśmy aby zawierał tuzin lokali. Na początku nabyliśmy materiały a następnie zamówiliśmy załogę, która była zobowiązana zrealizować mój pomysł. Zaraz po wybudowaniu ścian musieliśmy zamontować okna. Powinno być mniej więcej pięćdziesiąt okien. Dlatego szukałam rzetelnej firmy, która spełnia tak duże zamówienia. Znajoma poleciła mojej osobie https://www.oknaoptimus.eu/. Porozmawiałam z przedstawicielem instytucji i wynegocjowaliśmy wszelkie niuanse. Po 8 tygodniach dostarczono okna a potem zainstalowano je w hotelu. Udałam się do IKEI a tam nabyłam meble i odpowiednie sprzęty. W wybieraniu rzeczy do hotelu pomagała mi grupa przyjaciół. Po długim czasie byliśmy w stanie ugościć turystów do nowego ośrodka.
dom z trawnikiem

Relaks na łonie przyrody

Pensjonat umiejscowiony został blisko pól i lasów. Wokół bywa spokojnie a dzięki temu, że ulice biegną dalej, unikniemy rumoru. Wizytujący mogliby czerpać z uroków przyrody. Milusińscy fajnie wypoczywają, zdołają bawić się na boiskach a starci goście nie muszą się obawiać o swe dzieciaki. W przyszłości chcemy wydać pieniądze na stworzenie kąpieliska oraz prowadzenie kolonii dla młodych ludzi. Dochód z obecnego ośrodka jest spory z tej przyczyny mamy możliwość ulokować środki w rozbudowę ośrodka wczasowego.