Wandkork

Intrygujące wnętrza własnych domów i lokali to komplet wytypowanych przez nas czynników ozdobnych i wykończeniowych naszego miejsca zamieszkania. Alternatywą dla ścian pokrytych tapetą, lub płytkami lub zwyczajnie ścian malowanych jest wandkork, jest to korek nakładany na ścianę i powodujący, że wyłożona nim ściana jest wyjątkowa, innowacyjna i jedyna w swoim stylu.

Aranżacja naszego domu, może określać z góry zaistnienie takowych ścian w sypialni, kuchni, salonie, ściany zatopione korkiem tworzą w domu niepospolity mikroklimat, korek izoluje pokój a pokryty woskiem powoduje, że w miejscach o ogromnym natężeniu ruchu z ulicy, wznoszące się opary kurzu nie przyczepiają się na dobre do ścian. Swobodnie można taką ścianę przetrzeć chusteczką czy ściereczką i nie wchłaniamy w mieszkaniu kurzu.
Oferowany jest bardzo duży wybór fasonów, faktur i barw, można wybrać wedle swego uznania i dobrać do resztki umeblowanego już wnętrza.
kork
Korek to 100% natury i ekologii, odczuwamy to w 100%100 procentach w pomieszczeniach, gdzie użyto korek na ścianach. Nader modny nie tylko w budynkach i schronieniach znalazł swoje położenie także w biurach. Pomieszczenia gdzie ściany pokryte są materiałem wandkork to pokoje wyciszone i stonowane, indywidualne w swoim rodzaju i niepowtarzalne, mające własny styl architektoniczny w tym potworne właściwości estetyczne i praktyczne.
Stosowany korek jest najwyższej jakości, ściany nadzwyczaj długo wytrzymują, nie ulepszamy ich struktur przez długi czas, łatwe są w konserwacji i podtrzymaniu higieny oraz odporne na wszelakiego rodzaju niepomyślne warunki.
Nasze mieszkanie z wyłożonymi korkiem ścianami otrzymuje od nas własny, szczególny look, apartament ma pomieszczenia niespotykane, a przy tym ogromnie przyjemne i nowoczesne. My zaś sami w takim domu czujemy oryginalną atmosferę i wybitnie przyjemnie spędzamy w nim wolne chwile.