Izolowanie nakrycia budynku – London Insulation

London Insulation to brytyjska jednostka o ugruntowanej pozycji na rynku, realizująca zamówienia z aspektu izolacji dachów przy zastosowaniu innowacyjnych artykułów marki H2Foam od instytucji Icynene.

London Insulation to w zasadzie idealna jakość i radość tysięcy klientów, jacy im zawierzyli. W dbałości o domy klientów, stale doskonalą swoje wytwory i szukają nowych, lepszych rozwiązań montażowych. Te izolacje są doskonale wodoszczelne, o dobrej gęstości, a pianki do montażu złożone są ze wyjątkowych jednostek, umożliwiających precyzyjne zapełnienie powierzchni między krokwiami dachowymi, stalą i innymi powierzchniami.
iycene
Produkty zaprojektowane przez Icynene są idealne do każdej izolacji nakrycia budynku, gdyż:

  • nie mają zagrażających zdrowiu oparów, tak jak w innych piankach poliuretanowych,
  • pozostają elastyczne,
  • wcale nie tracą swojego kształtu,
  • wypełniają całkiem zadrapania i luki,
  • oddychają,
  • mają świetne parametry technologiczne i akustyczne,
  • zachodzi zerowe zagrożenie kondensacji.

Piankowe wyroby izolacyjne w sprayu firmy Icynene pomogły zdefiniować europejskie standardy w ociepleniach dachów. Efektywnie umieją one zastopować wszystkie dźwięki i zimne powietrze, a w dodatku są pewne dla zdrowia, bezwonne, mocne i niezwykle wydajne.
Do tej chwili asortyment H2Foam pozostał wykorzystany w wielu narodach na całym globie do planów lokalowych i komercyjnych. Instytucja ta jest przykładem dla odrębnych fabrykantów, dążących do zagwarantowania swym produktom niezawodności i innowacyjności w jednym.
izolacja
Przez ponad 30 lat stały postęp technologii i zbiorowa praca wielu ludzi, umożliwiły wykonać towar znakomity dla każdego odbiorcy.
Zastosowanie tego typu pianki umozliwia osiągnięcie oszczędności w grzaniu rzędu blisko 50%. W szczególności w miesiącach zimowych wolno zdawać sobie sprawę, jak chronią one dom przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo wpływają one na stan powietrza w pokojach, ustanawiając nadzwyczajnie efektywną zaporę dla brudu i wszelkich mikrobów, w tym alergenów, jak: pyłki, kurze. Kolejną wartością tego artykułu jest sensacyjna elastyczność. Toleruje on nawet okazjonalne ruchy budynku, nie tracąc przy tym nic ze swych uszczelniających właściwości. Pianka nie “pije” wody ani nie zatrzymuje wilgoci, co pozwala ustrzec przed powstawaniem wilgoci i zagrzybienia na ścianach budynku.
Pianka
Na wszystkie własne instalacje instytucja daje 25-letnią gwarancję.